Pan Tadeusz Kobierzycki napisał całą książkę na ten temat

Polecam sprawdzić sobie, która z jego książek jest na temat uzależnienia psychologicznego. Treści z tego artykułu mnie przerażają. Ale horror to dobre słowo na określenie świata bliskich zależności międzyludzkich. Dlatego świat kiedyś zaczął poprzez etykę protenstancką, później globalizację od tego odchodzić na rzecz indywidualizmu, wolności, odpowiedzialności, porządkowania swojego życia według zainteresowań i odkrywaniu najpierw siebie po to, by w postaci przynależności do socjologicznej grupy wtórnej nawiązywać lepsze relacje międzyludzkie, oparte na lepszym samopoznaniu, odzwierciedleniu poprzez pasje i zrozumieniu samego siebie.

Jebane dzbany z PiS oczywiście nie rozumieją psychologii klinicznej, więc z powrotem za mordy wjebali wszystkich do tej kadzi ze smołą i w tym polskim dzbanie myślą, że prowizorycznie ulepią nowe struktury społeczne, których fundamentem będzie rodzina :). Haha! Genialne jest to, że wszyscy, którzy się na czymś znamy, musieliśmy wylądować na śmietniku, by te mordy jebane musiały się nadrzeć za wszystkie czasy, by ludzie zaczęli się orientować, że samo darcie mordy tj. Andrzeja Dudy do niczego nie doprowadzi. Nie mówię Polski. Nie wiem co to jest Polska tak naprawdę. Ale ogólnie ludzi, różnego rodzaju grup ludzkich, zwłaszcza tych najbardziej dotkniętych zmianami, podatnych na bycie ofiarami różnych „reform”. Z tego, co etyka protestancka dowiodła, że było zdobyczą cywilizacji i odkryciem na skalę świata, ciemny katolicyzm zrobił sobie szmatę. Bo musiał jeden idiota ludziom wmówić, że wiedza o współczesnym społeczeństwie to gówno, a katolicyzm i rodzina to wszystko.

https://www.academia.edu/44605347/Syndrom_uzale%C5%BCnienia_psychologicznego_Od_intencjonalnej_aborcji_do_karnego_samob%C3%B3jstwa_?email_work_card=thumbnail

Jebać cymbała

Kiedyś wstydziłem się wyć ze śmiechu. Ale od jakiegoś czasu robię to tak często, że się przyzwyczaiłem do tego, że to jest silniejsze ode mnie. Ja jestem skazany na to, żeby się z ludzi śmiać. Za dużą mam wiedzę, za dużo się uczyłem, a nikt mnie za pieniądze nigdzie nie chciał. Każdy za darmo. To teraz macie cymbała, który jebie głową o ścianę w Pałacu Prezydenckim. Auuuuuuuuuuu!

Wow, price changed when I refreshed page

I thought that it is bid for 54 EUR. Now is 71 EUR. I think it may be much higher after 5 days. Not my size. Bood I like Oceanic Brand. But isn’t popular in Europe. I have Oceanic Shadow mask. And Eric Nasuti had used this mask one year eariler than me and I collect all good opinions about this brand.

https://www.ebay.com/itm/Trockentauchanzug-Oceanic-Advanced-Dry-Suit-System/224251335125?hash=item34366bd1d5:g:TNIAAOSw0axfv8Qu